Zajistíme expedici objednávek vašeho e-shopu

Od objednávky k zákazníkovi

Věnujte se pouze marketingu a obchodu vašeho e-shopu a zbytek nechte na nás. Neřešte skladovací prostory, logistiku, ani expedici. Zajistíme kompletaci a rychlé odeslání vašich objednávek a postaráme se i o reklamace a vratky. To vše za výhodných finančních podmínek.

Vaše zboží uskladníme

Vytvoříme zázemí pro vaše produkty a zajistíme logistiku.

Objednávku zabalíme

Po přijetí objednávky zkompletujeme objednávku a připravíme k odeslání.

Předáme dopravcům

Spolupracujeme s širokou škálou vnitrostátních i zahraničních dopravců. Zásilky můžeme také předat vašim nasmlouvaným dopravcům.

Spočítejte si cenu

Zkompletování zásilky
Každá další položka v objednávce
Evidence vratek
Uvedená cena je pouze orientační. Pro konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte.

Ušetřete čas i peníze

Ať už jste fungující e-shop, nebo zvažujete elektronický obchod otevřít, musíte řešit skladování zboží, balení, odesílání přijatých objednávek a reklamace.

Outsourcingem těchto služeb ušetříte především čas a peníze. Nejen že vám odpadnou náklady na skladovací a balicí činnosti, ale také získáte výhodné podmínky za přepravu.

Chci ušetřit

Mějte o starosti méně

Věnujte svůj čas na oslovení nových zákazníků a získání konverzí. Neřešte problémy se skladovacími prostory ani pracovníky pro vyřizování objednávek, reklamací a vráceného zboží.

Využijte výhodné cenové podmínky, které máme díky dlouholeté spolupráci s vnitrostátními i mezinárodními dopravci. Bez ohledu na rozměry a hmotnost zásilek.

Chci méně starosti

Další služby pro vás

Napište nám