Výhodné poštovní služby pro firmy

Snižte si náklady na poštovné

Odesílejte firemní korespondenci a balíkové zásilky rychle, spolehlivě a za výhodnějších podmínek. Zásilky pouze připravte do našich přepravek a o vše ostatní se postaráme. Při větších objemech vám vytvoříme individuální cenové i logistické řešení na míru.

Zásilky u vás vyzvedneme

Vyzvedávání probíhá na denní bázi nebo v předem domluvených dnech v týdnu. Při dalším svozu přivezeme podací doklady k zásilkám.

Vybereme dopravce

Zásilky rozdělíme na jednotlivá podání podle toho, který dopravce pro danou zásilku nabízí nejvýhodnější podmínky a zpravidla ještě ten den posíláme.

Neplatíte nic hotově

Služba je hrazena na základě vystavené faktury v dohodnutých intervalech.

Ušetřete čas i peníze

Pro běžnou firmu je téměř nemožné, aby uzavřela výhodné smlouvy s více dopravci a mohla si vybírat, s kým bude své zásilky posílat. Od toho jsme tu ale my a vy můžete využít všech výhod, které nabízíme.

Najdeme pro každou vaši zásilku toho nejvýhodnějšího poštovního operátora nebo přepravce a ušetříme vám náklady na poštovném. Vy pouze připravíte zásilky k vyzvednutí a o vše ostatní se postaráme my.

Chci ušetřit

Přebíráme plnou zodpovědnost

Vedle nižších poštovních nákladů a úspoře času se postaráme také o vyřízení reklamací s jednotlivými poskytovateli služeb. Vám tak odpadne často nepříjemná a složitá komunikace při řešení těchto záležitostí.

Přenechte starosti s poštovními službami nám a čerpejte všechny výhody, které můžeme poskytnout díky dlouholetému partnerství se všemi vnitrostátními a mezinárodními dopravci.

Chci méně starostí

Další služby pro vás

Napište nám