Oslovte plošně zákazníky v ČR i zahraničí

Neadresná distribuce letáků

Oslovte co největší množství zákazníků v ČR nebo v zahraničí pomocí neadresné roznášky do schránek. Pomůžeme vám s výběrem vhodných oblastí a vytvoříme distribuční plán na míru vaším potřebám za pomocí geomarketingových nástrojů.

Zásilky vyzvedneme

V případě většího množství nám můžete letáky navézt přímo do našich logistických center.

Vytiskneme a připravíme

Můžete využít i možnost tisku a nechat na nás nutnou přípravu k podání. Celou rozesílku tak budete mít úplně bez starostí.

Předáme operátorovi

Poštovní operátor spolehlivě doručí letáky do schránek dle vašeho distribučního plánu.

Levněji a bez starostí

Dejte o sobě vědět své cílové skupině. Ať už připravujete celorepublikovou kampaň, nebo se potřebujete odprezentovat v určité lokalitě, dostaňte váš reklamní materiál do schránek za velmi výhodných podmínek.

Využijte také možnost, kdy nám předáte pouze data a my materiály vytiskneme a připravíme k distribuci a zajistíme jejich roznos. Poradíme vám také s výběrem té nejlepší lokace pro vaši kampaň.

Chci ušetřit

Proč s námi

Jsme společnost, která se primárně zabývá optimalizací nákladů na poštovné a přepravné. Spolupracujeme s širokou škálou vnitrostátních i zahraničních dopravců, a díky tomu vám můžeme poskytnout výhodné finanční podmínky.

Zakládáme si na preciznosti a spolehlivosti. Vaše reklamní materiály rozdistribuujeme hned, jak je to možné, aby se k vašim potenciálním zákazníkům dostaly co nejdříve.

Chci spolupracovat

Další služby pro vás

Napište nám