Mezinárodní poštovní služby bez starostí

Posílejte do zahraničí levněji

Odesílejte firemní korespondenci a balíkové zásilky za hranice ČR za výhodnějších podmínek. Zásilky pouze připravte do našich přepravek a o vše ostatní se postaráme. Při větších objemech vám vytvoříme individuální cenové i logistické řešení na míru.

Zásilky u vás vyzvedneme

Vyzvedávání přizpůsobíme vašim potřebám, může být buď na pravidelné bázi nebo na objednání. Při dalším svozu přivezeme podací doklady k zásilkám.

Vybereme dopravce

Zásilky v našem logistickém centru rozdělíme na jednotlivá podání a zpravidla ještě ten den posíláme.

Neplatíte nic hotově

Jednou za měsíc od nás obdržíte fakturu a zároveň od nás získáte data o vývozu k zásilkám mimo EU pro potřeby finančního úřadu, kvůli vrácení DPH.

Ušetřete čas i peníze

Posílejte zahraniční poštu s námi a ušetřete. Kombinujeme listovní a balíkové produkty partnerských poštovních operátorů a přepravců, aby cesta každé vaší zásilky byla co nejlevnější.

Zásilky pouze připravte k vyzvednutí a pošlete nám data. Pak už jen sledujte v našem systému sledování zásilek.

Chci ušetřit

Proč s námi

Jsme společnost, která se primárně zabývá optimalizací nákladů na poštovné a přepravné. Spolupracujeme s širokou škálou vnitrostátních i zahraničních dopravců, a díky tomu vám můžeme poskytnout výhodné finanční podmínky.

Zakládáme si na preciznosti a spolehlivosti. Vaše zásilky odesíláme hned, jak je to možné, aby se k vašim příjemcům dostaly co nejdříve. Všechny zásilky můžete sledovat na našem webu.

Chci spolupracovat

Další služby pro vás

Napište nám